جزئیات جدیدی از تویوتا کرولا هیبریدی مدل ۲۰۱۹ منتشر شده هست.

قرار هست طیف مدل های این هاچ بک جدید از ماه اوت در بازار استرالیا به فروش برسد. تمام نسخه های هاچ بک کرولای جدید از ماه آینده با آپشن نیرومحرکه هیبریدی عرضه خواهند شد. دلیل این امر، موفقیت کمری هیبریدی بوده هست که حدود ۴۰ درصد از فروش کمری را به خود اختصاص داده هست.


 جزئیاتی جدید از تویوتا کرولا هیبریدی 2019سیستم Hybrid Synergy Drive در کرولای کوچک تر شامل یک موتور ۱٫۸ لیتری چرخه آتکینسون چهار سیلندر بنزینی به همراه یک جفت موتور ژنراتور هست که نیروی آن ها از طریق گیربکس CVT به چرخ های جلو منتقل خواهد شد.

تویوتا اعلام کرده این ساختار هیبریدی جدید دارای موتور بنزینی ارتقا یافته، موتورهای ژنراتور جدید، گیربکس e-CVT جدید، یک ابزار کنترل قدرت نوین و باطری های جدید هست.

توان موتور بنزینی این خودرو ۷۲ کیلووات و گشتاور آن ۱۴۲ نیوتون متر هست در حالی که موتور برقی آن قدرت ۵۳ کیلووات و گشتاور ۱۶۳ نیوتون متر دارد. توان کلی این نیرومحرکه ۹۰ کیلووات و بهره وری سوخت آن ۴٫۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر هست.

در حالی که ارقام ارائه شده، به روز رسانی قابل توجهی در مقابل مدل قبلی این خودرو را نشان نمی دهند، این خودروساز ادعا می کند این سیستم جدید تجربه رانندگی خیلی بهتری را فراهم می کند در حالی که موتور بنزینی آن نیز اصلاح شده هست.


 جزئیاتی جدید از تویوتا کرولا هیبریدی 2019

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما