به گفته پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ خلیل لطفی رئیس کلانتری ۱۳۶ فرجام اظهار کرد: شب گذشته ماموران یکی از گشت‌های انتظامی این کلانتری در حال گشتزنی در خیابان فرجام بودند که متوجه شدند فردی در کنار خیابان تعدادی لوازم و قطعات داخلی خودرو را به عنوان لوازم دست دوم به فروش می‌رساند.
وی افزود: این اقدام توجه ماموران را جلب کرده و برای بررسی موضوع به سمت این فرد تغییر مسیر دادند، اما زمانی که به محل رسیدند فرد مذکور اموالش را رها کرده و از محل گریخت.
سرهنگ لطفی تصریح کرد: این اقدام ظن ماموران را در مورد سارق بودن وی به یقین بدل کرده و به تعقیب وی پرداختند که در نهایت چند متر آن طرف‌تر این فرد بازداشت و به همراه اموالی که کنار خیابان برای فروش گذاشته بود، به کلانتری منتقل شد.
رئیس کلانتری ۱۳۶ فرجام، اظهار داشت: متهم در ابتدا سعی کرد با اظهارات ضد و نقیض ماموران را گمراه کند، اما بازجویی‌های فنی پلیس به وی این امکان را نداد و در نهایت متهم لب به اعتراف گشود و به جرم خود مبنی بر سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف کرد.
گفتنی هست، متهم در بازجویی‌های انجام شده به ۶ فقره سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف و در بازرسی از وسایل همراه وی سه حلقه لاستیک خودرو، هفت دستگاه امپلی فایر، چهار عدد ساب، سه دستگاه ضبط و پنج دستگاه باند مسروقه کشف شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما